Smart software s.r.o.

Závodu míru 435/40, 36017 Karlovy Vary
IČO: 25292498 | DIČ: CZ25292498

Smart software s.r.o. je ryze česká společnost, která se kromě vývoje vlastního pokladních systémů SmartPOS a Markeeta a implementace řešení postavených na těchto systémech zabývá systémovou integrací, implementací „chytrých" informačních systémů a vývojem specializovaných softwarových prostředků určených především pro obory maloobchodního prodeje a průmyslové výroby.


V průběhu posledních 20 let jsme úspěšně realizovali několik tisíc implementací retailových systémů v ČR i zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko).


Naším cílem je v rámci implementace a později při údržbě a servisu nasazeného řešení navázat se zákazníkem partnerský vztah. Nejsme tedy zastánci tradičního obchodního modelu ve smyslu dodavatel - zákazník.


Možnosti spolupráce

praxe stáž brigáda zaměstnání pro absolventy spolupráce na odborných pracích

Kontaktní osoba

Kde organizaci najít

Smart software s.r.o. logo
Datum Určení Název Typ nabídky Obory zájmu
14.7.2022 Žák Stáž v softwarové společnosti stáž Administrativa, Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
14.7.2022 Student Stáž v softwarové společnosti semestrální práce, absolventská práce, stáž Administrativa, Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
15.7.2022 Žák Praxe v softwarové společnosti praxe Administrativa, Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
15.7.2022 Student Praxe v softwarové společnosti semestrální práce, absolventská práce, praxe Administrativa, Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
15.7.2022 Žák Exkurze v softwarové společnosti jiné Administrativa, Informační technologie, Obchod a cestovní ruch