Základní údaje

určeno: pro absolventy
požadované vzdělání: s maturitou, VŠ
typ nabídky: plný úvazek
nabízející: REALISTIC, a.s.
místo výkonu: Karlovy Vary
obory zájmu: Strojírenství, Výroba, průmysl a provoz
nabídka platná od: 29. 11. 2021

Popis nabídky

Firma REALISTIC, a.s. přijme do svého týmu senior konstruktéra strojních zařízení.
Koho hledáme?
• Hledáme technicky smýšlejícího člověka (SŠ/VŠ vzdělání technického směru) se zájmem o práci ve strojírenské společnosti, který má i zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace.
• Praxe je v oboru velkou výhodou, ale nikoli podmínkou.

Co Vás čeká?
• Tvorba výkresové výrobní dokumentace
• Zajímavá, pestrá práce
• Moderní a vybavené pracoviště a pracovní pomůcky
• Smlouva na dobu neurčitou

Co Vám nabízíme?
• Zázemí prosperující české společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
• Přátelský kolektiv
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody a benefity
• Vzdělávací kurzy a školení
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Reakce na nabídku

(lze přiložit soubor formátu PDF, DOC nebo DOCX)